Bezpečnostné a ochranné fólie

Bezpečnostné a ochranné okenné fólie sú číre a zaručujú dokonalú ochranu proti roztriešteniu skla a účinne chránia proti vlámaniu a vandalizmu.

Bezpečnostné a ochranné fólie

Vykonávame aj odbornú montáž bezpečnostných a ochranných fólií. Nezáväzná kalkulácia rýchlo a zadarmo.

Ochranné okenné fólie chránia pred poranením od črepín  z rozbitého skla. V našom sortimente nájdete úplne číru ochrannú fóliu s hrúbkou 100 mikrónov. Obsahuje veľmi silné lepidlo, ktoré udrží črepiny pohromade a zabráni ich rozsypaniu do priestoru.

Ochranné fólie sú vhodné na použitie nielen na okná, ale aj na presklené dvere, zrkadlá alebo zábradlia. Nájdu uplatnenie v kanceláriách, na  úradoch, v obchodoch, v  priemysle,                    v nemocniciach alebo v domácnostiach. Ocenia ich predovšetkým školy a škôlky, kde je vyššie riziko poranenia dieťaťa rozbitým sklom alebo potom v potravinárskom priemysle, kde je vo výrobe povinné mať sklá zabezpečené.

VÝHODY OCHRANNÝCH FÓLIÍ

Životnosť fólie udávaná výrobcom je 10 rokov. Zo skúsenosti však fólia vydrží dlhšie. Ochranné fólie sa nedajú na oknách vidieť a nenarušujú priechodnosť svetla. Fólie sú vyrobené z kvalitného materiálu a sú odolné. Údržba je veľmi jednoduchá.  Čistí sa pomocou bežných prostriedkov na okná.

INŠTALÁCIA OCHRANNÝCH FÓLIÍ

Ochranné fólie sa lepia na existujúce okná pomocou roztoku, ktorý zaistí perfektnú priľnavosť a nezanecháva škvrny. Fóliu je možné nalepiť svojpomocne, ale vždy odporúčame využiť naše odborné služby. S nami budete mať istotu správneho nalepenia bez nežiaducich bublín, či krivého nalepenia.

OCHRANNÉ FÓLIE OD PORTATHERM SK

S predajom a montážou okenných fólií máme dlhoročné skúsenosti. Máme za sebou už niekoľko sto, v dnešnej dobe skôr už tisíce, úspešných inštalácií. Pozrite sa tiež na našu ponuku protislnečných alebo privátnych okenných fólií.

Bezpečnostná fólia je oproti ochrannej fólii zosilnená. Okrem toho, že chráni pred poranením od roztriešteného skla, účinne chráni pred vniknutím zlodejov do priestoru. V našom sortimente nájdete fólie s hrúbkou 175 mikrónov a 300 mikrónov (certifikované).

Bezpečnostné fólie sú vhodné na použitie na okná, sklenené dvere, zrkadlá alebo sklenené zábradlia a pod. Nájdu uplatnenie v mnohých odvetviach napríklad v kanceláriách administratívnych budov, ale aj v priemysle, nemocniciach, v potravinárstve, v školstve, či v domácnostiach.

Bezpečnostné fólie na oknách alebo na presklených objektoch nie je vôbec vidieť. Sú číre a nenarušujú priechodnosť denného svetla.

Bezpečnostné fólie sa vyznačujú svojou dlhoročnou životnosťou. Výrobca bežne uvádza životnosť 10 rokov, ale zo skúsenosti vieme, že životnosť je oveľa dlhšia.

VÝHODY A VLASTNOSTI BEZPEČNOSTNEJ FÓLIE

Bezpečnostné fólie chránia nielen pred poranením od rozbitého skla, ale dokážu zadržať aj zlodeja. Po rozbití skla zostane ako prekážka a zamedzí tak vstup zlodeja do interiéru. Bezpečnostná fólia je veľmi odolná a dokáže zadržať prehodené predmety. Okrem toho zadržiava UV žiarenie. Bezpečnostné fólie sa inštalujú na existujúce okná, nie je nutná ich výmena.

INŠTALÁCIA BEZPEČNOSTNEJ FÓLIE

Bezpečnostná fólia sa na okno lepí pomocou roztoku, ktorý zaistí skvelú priľnavosť. Lepenie bezpečnostnej fólie je precízna práca, ktorá vyžaduje vysokú starostlivosť, aby sa na fólii nevytvorili nežiadúce bublinky.

BEZPEČNOSTNÉ FÓLIE OD PORTATHERM SK

Máme dlhoročné skúsenosti s predajom a inštaláciou bezpečnostných fólií, čo dokazujú aj naše už uskutočnené realizácie. Použitie bezpečnostnej fólie sa vyplatilo napríklad cyklo servisu, ktorý čelil napadnutiu zlodejom s cieľom odstrániť výklad pomocou výbušniny.

Realizácie z tejto kategórie

Ďalší z tejto kategórie

Protislnečné fólie na okná

Protislnečné fólie na okná

Protislnečné fólie na okná regulujú intenzitu slnečného žiarenia a spríjemňujú tak nielen pracovné, ale aj domáce prostredie.

Privátne - dizajnové fólie na okná

Privátne - dizajnové fólie na okná

Privátne - dizajnové fólie zamedzujú nahliadnutiu do priestorov a sú dodávané v niekoľkých variantoch.

Zavrieť [X]

Dopytový formulár

Clony - sekcia

Prejazd:

PVC pásy - sekcia

Hladký - sekcia

vrúbkovaný - sekcia

mrazuvzdorný - sekcia

mrazuvzdorný vrúbkovaný - sekcia

Špeciálny - sekcia

Množstvo - sekcia

Kyvné dvere

Zváracie zásteny - sekcia

Rolety - sekcia

Ďalšie poznámky - sekcia

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.