Popisovače bužírok

Potrebujete profesionálne a spoľahlivé zariadenie pre označovanie vodičov a káblov? Chcete, aby boli Vaše popisky kvalitné a mali vysokú odolnosť? V tom prípade máme pre Vás presne to, čo hľadáte!

Označujte vodiče kvalitne

Prehľadné označenie vodičov a káblov zlepšuje nielen estetický dojem z Vašej práce, ale najmä uľahčuje neskoršie opravy, revízie a údržbu. Aby značenie vodičov plnilo dokonale svoju funkciu, nesmie dôjsť k vyblednutiu alebo zmazaniu návlačiek. Naše popisovače bužírok v tomto smere dokonale spĺňajú aj tie najvyššie požiadavky – vďaka špičkovej termotransférovej technológii tlače a špeciálne navrhnutým bužírkam budete mať úplnú istotu, že Vaše označenie vodičov zostane čitateľné mnoho rokov!

Buďte mobilný

I keď popisovače bužírok ponúkajú rôzne funkcie porovnateľné s veľkými stacionárnymi tlačiarňami, sú malé a ľahko prenosné. Vďaka tomu tak môžete značiť vodiče a káble kedykoľvek a kdekoľvek to budete potrebovať. Pokiaľ teda na montáži zistíte, že niektoré popisky chýbajú alebo potrebujú opravu, s popisovačmi bužírok to nebude pre Vás žiadny problém.

Tlačte bužírky priamo z počítača

Máte svoje popisky v textovom súbore na počítači? Neprepisujte ich! S popisovačmi bužírok , ktoré sa dajú pripojiť k počítaču môžete pomocou originálneho softvéru ľahko importovať a tlačiť textové súbory. V spojení s počítačom sa popisovanie vodičov stáva otázkou niekoľkých sekúnd!

Značenie vodičov musí byť kvalitné, ale nie drahé!

Nevyhadzujte peniaze zbytočne tam, kde to nie je nutné. Popisovače bužírok majú spolu s naším originálnym spotrebným materiálom bezkonkurenčne najnižšie prevádzkové náklady na trhu. Aj vďaka tomu sa stali v súčasnej dobe najpoužívanejšími tlačiarňami pre tvorbu prehľadného a kvalitného značenia vodičov a káblov.

Popisovače bužírok = komplexné riešenie

Popisovač bužírok nie je zariadením, ktoré by zvládalo len jednu funkciu. Práve naopak, s popisovačmi bužírok si môžete vybrať z niekoľkých rôznych spôsobov značenia vodičov a dokonca môžete tlačiť i samolepiace štítky. Popisovač bužírok zvládne popísať tieto materiály:

  • PVC bužírky o priemere 2,0 až 6,0 mm
  • zmršťovacie bužírky priemeru 2,5 až 6,0 mm
  • samolepiace štítkové pásky šírky 6 až 12 mm

Cenník PDF

Zavrieť [X]

Dopytový formulár

Clony - sekcia

Prejazd:

PVC pásy - sekcia

Hladký - sekcia

vrúbkovaný - sekcia

mrazuvzdorný - sekcia

mrazuvzdorný vrúbkovaný - sekcia

Špeciálny - sekcia

Množstvo - sekcia

Kyvné dvere

Zváracie zásteny - sekcia

Rolety - sekcia

Ďalšie poznámky - sekcia

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.